Plecak Shimoda Action X70

Plecak Shimoda Action X70

Po wielu miesiącach użytkowania plecaka Shimoda Action X70 mogę stwierdzić, że jest to konstrukcja wysokiej jakości, wykonana precyzyjnie z najlepszych wytrzymałych materiałów, przemyślana oraz dopracowana pod każdym względem w pełni spełniająca moje oczekiwania. Plecak był użytkowany w bardzo rożnych warunkach atmosferycznych czasami bardzo niekorzystnych, jak deszcz, opady śniegu, minusowe temperatury, wysoka wilgotność, słona bryza znad oceanu,... Za każdym razem zabezpieczał sprzęt znajdujący się wewnątrz nie przepuszczając wody lub wilgoci. Wkład w plecaku jest sztywny, bardzo dobrze chroni sprzęt przed mechanicznymi uszkodzeniami. System modułowy daje nam możliwość skonfigurowania wkładu do aktualnych potrzeb. Plecak posiada wiele przemyślanych rozwiązań, bardzo przydatnych w terenie np. dwie łatwo dostępne, zapinane na zamek kieszenie znajdujące się na szelkach, w których możemy przechowywać telefon, dokumenty, akcesoria albo butelkę z wodą. Szelki naramienne posiadają system regulacji, dzięki któremu idealnie dopasowujemy plecak do swojego wzrostu. Pas biodrowy dodatkowo stabilizuje plecak dzięki czemu jego użytkowanie w trakcie pieszych wędrówek, wspinaczek jest komfortowe. Plecak posiada w górnej części bardzo dobre rozwiązanie jakim jest zwijany komin, dzięki temu zyskujemy sporo miejsca na przydatne w trakcie wypraw rzeczy, jak np. ubranie, jedzenie,… mamy tez dodatkowe kieszenie po obu stronach plecaka zapinane na zamek oraz jedną z przodu. Boczne kieszenie idealnie nadają się do przenoszenia statywu. W zależności od naszych preferencji/wygody możemy zamontować statyw zarówno z prawej jak i lewej strony.

Ja osobiście wybrałem największy i najbardziej pojemny plecak X70 z rodziny Shimoda Action ale w zależności od potrzeb mamy też do wyboru plecaki o innych pojemnościach, jak X30 albo X50 z kilkoma modułowymi wkładami do wyboru, które możemy dobrać typowo pod siebie.

Plecak jest odporny na warunki atmosferyczne, pojemny, wygodny i zapewnia bezpieczeństwo przenoszonego w nim sprzętu fotograficznego. Jestem bardzo zadowolony z plecaka Shimoda Action i mogę polecić go każdemu fotografowi, zwłaszcza osobom zajmującym się fotografią krajobrazową, przyrodniczą,...

https://f43.pl/pl/plecaki/1053-shimoda-action-x70-starter-kit-green-816779022132.html